Lagarto.cz
E-shopy
na míru od 10 000 Kč
Vyberte si e-shop na míru a neplaťte zbytečně za něco, co nechcete. Na každý e-shop navrhujeme originální grafiku, žádné šablony.
Webové stránky
na míru od 5 000 Kč
Potřebujete pro svou firmu složité stránky? Či jen soukromé pro vaši prezentaci? Stránky děláme na míru vždy s vlastním redakčním systémem.
Správa e-shopů
od 350 Kč/h
Nabízíme správu všech e-shopů, ale i webových stránek. Na e-shop si od nás můžete nechat například zadávat zboží, navrhovat bannery a newslettery.
Grafické práce
dohodou od 300 Kč/h
Vytvoříme Vám webdesign, loga, bannery, newslettery, letáky, plakáty, polepy na auta, vizitky, virtuální prohlídky a další. Zajistíme Vám i následný tisk, pokud si budete přát.

Firemní stránky


Potřebujete prezentovat Vaši firmu? Vkládat články, obrázky, soubory ke stažení? Nebo Vám stačí jen kontakt a popis toho, co děláte?

 

 

Vytvoříme Vám úplně nové webové stránky, nebo Vám vytvoříme redesign starých stránek a to jak s administrací, tak bez administrace.

 

Stránky jsou s moderním vzhledem, můžete si vybrat mezi starou klasikou, nebo moderní responzivitou, volba je jen na Vás. Nezáleží nám na tom, jestli jste drobní podnikatelé, nebo veliké firmy. Ke všem přistupujeme stejně a s péčí se o ně staráme.

 

 

 


 

Jaký je rozdíl mezi webovkami s administrací, nebo bez? Ptáte se, jak si máme vybrat?

Pokud si nejste jisti, jestli jsou pro Vás vhodné stránky s administrací, nebo bez ní, stačí nám povyprávět Váš příběh, čím se zabýváte a my Vám navrhneme to nejlepší řešení.

 

Rozdíl je v podstatě velmi jednoduchý.

 

Stránky s administrací můžete plně spravovat sami Vy, Vaše děti, Vaši zaměstnanci, klidně i Vaše babička. Můžete přidávat obrázky/fotky, data ke stažení, články, přepisovat kontakty, upravovat služby, upravovat přístupy, prostě na co si jen vzpomenete.

Jako příklad uvedeme Pami s.r.o. Webové stránky jsou responzivní.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stránky bez administrace jsou vhodné pro menší podnikatele, prostě pro ty, co nepotřebují vkládat žádné další články, obrázky, ani data. Takové stránky na první pohled nepoznáte. Jakoukoliv změnu Vám provedeme my. Vy nám dodáte například změnu adresy a my ji opravíme. Takové stránky mají velikou výhodu. Jsou podstatně levnější (díky absenci administrace) a hlavně se o ně nemusíte vůbec starat.

Jako příklad uvedeme Proload s.r.o. Webové stránky jsou responzivní.

 

Ke Všem stránkám nastavujeme základní SEO optimalizaci.

 

 

 

Nevíte si s něčím rady, potřebujete další informace, či vysvětlit jak vše funguje? Neváhejte nás kontaktovat. Můžete také přijít na nezávaznou schůzku do naší kanceláře.

 

Nemáte nikoho, kdo by se Vám o stránky staral? Nechte si je spravovat od nás.

K veškerým webovým stránkám i eshopům také nabízíme nejen správu obsahu, ale také úpravy již hotových stránek.

 

Potřebujete specifické funkce, než mají klasické webové stránky?

Webové stránky jsme také schopni rozšířit o různé doplňky, či funkce, které šablony standardně nenabízí. Můžete si tak poskládat stránky, rozšiřovat je, či upravovat funkce i v budoucnu.

Můžeme Vám naprogramovat prakticky cokoliv, co lze technicky provézt. Pro představu, co vše můžete mít na svých stránkách: moduly pro hotely, školy, aukční servery, fóra, rezervace hotelů, přihlášení zákazníků s možností stažení dokumentů, pro školy a firmy například správu stravenek pro jídla.Prohlédněte si další
naše reference

Reference
Blog e.l.f. kosmetiky
Autospa
THMÚSeifertova 4, 403 31 Ústí nad Labem - Neštěmice
Facebook Google+ Twitter Pinterest
Home      |      Reference      |      Služby      |      PolarisRS      |      Kontakty
OTEVÍRACÍ DOBA
PO  9:00 - 12:00  13:00 - 17:00  |  ÚT  9:00 - 12:00  13:00 - 16:00  |  ST  9:00 - 12:00  13:00 - 17:00  |  ČT  9:00 - 12:00  13:00 - 16:00  |    9:00 - 12:00
Copyright © 2015 | Lagarto.cz