Lagarto.cz
E-shopy
na míru od 10 000 Kč
Vyberte si e-shop na míru a neplaťte zbytečně za něco, co nechcete. Na každý e-shop navrhujeme originální grafiku, žádné šablony.
Webové stránky
na míru od 5 000 Kč
Potřebujete pro svou firmu složité stránky? Či jen soukromé pro vaši prezentaci? Stránky děláme na míru vždy s vlastním redakčním systémem.
Správa e-shopů
od 350 Kč/h
Nabízíme správu všech e-shopů, ale i webových stránek. Na e-shop si od nás můžete nechat například zadávat zboží, navrhovat bannery a newslettery.
Grafické práce
dohodou od 300 Kč/h
Vytvoříme Vám webdesign, loga, bannery, newslettery, letáky, plakáty, polepy na auta, vizitky, virtuální prohlídky a další. Zajistíme Vám i následný tisk, pokud si budete přát.

Responzivní E-shopy


Chcete úspěšně prodávat Vaše zboží v internetovém prostředí? Potřebujete na svém eshopu stále nějaké úpravy a vylepšení? Posuňte své podnikání na vyšší level.

 

 

Vytvoříme Vám  úplně nový eshop, nebo Vám vytvoříme redesign starého internetového obchodu s jakýmkoliv vylepšením.

 

Návrhneme Vám moderní vzhled a pokud budete chtít, tak i responzivitu. Můžete si tak vybrat mezi starou klasikou, nebo moderními responzivními stránkami, volba je jen na Vás. Nezáleží nám na tom, jestli jste drobní podnikatelé, nebo veliké firmy. Ke všem přistupujeme stejně a s péčí se o ně staráme.

 

 

 

Ke Všem stránkám nastavujeme základní SEO optimalizaci.

 

Nevíte si s něčím rady, potřebujete další informace, či vysvětlit jak vše funguje? Neváhejte nás kontaktovat. Můžete také přijít na nezávaznou schůzku do naší kanceláře.

 

Nemáte nikoho, kdo by se Vám o stránky staral? Nechte si je spravovat od nás.

K veškerým webovým stránkám i eshopům také nabízíme nejen správu obsahu, ale také úpravy již hotových stránek.

 

Potřebujete specifické funkce, než mají klasické eshopy?

Eshopy jsme také schopni rozšířit o různé doplňky, či funkce, které šablony standardně nenabízí. Můžete si tak nechat poskládat eshop, rozšiřovat jej, či upravovat funkce i v budoucnu.

Na eshop Vám můžeme nabídnout například různé XML feedy, propojení se skladovými systémy, propojení s ostatními pobočkami, propojení s různými dopravci a další. Veškeré propojení, které momentálně nabízíme naleznete ZDE.


Seifertova 4, 403 31 Ústí nad Labem - Neštěmice
Facebook Google+ Twitter Pinterest
Home      |      Reference      |      Služby      |      PolarisRS      |      Kontakty
OTEVÍRACÍ DOBA
PO  9:00 - 12:00  13:00 - 17:00  |  ÚT  9:00 - 12:00  13:00 - 16:00  |  ST  9:00 - 12:00  13:00 - 17:00  |  ČT  9:00 - 12:00  13:00 - 16:00  |    9:00 - 12:00
Copyright © 2015 | Lagarto.cz