Lagarto.cz
E-shopy
na míru od 10 000 Kč
Vyberte si e-shop na míru a neplaťte zbytečně za něco, co nechcete. Na každý e-shop navrhujeme originální grafiku, žádné šablony.
Webové stránky
na míru od 5 000 Kč
Potřebujete pro svou firmu složité stránky? Či jen soukromé pro vaši prezentaci? Stránky děláme na míru vždy s vlastním redakčním systémem.
Správa e-shopů
od 350 Kč/h
Nabízíme správu všech e-shopů, ale i webových stránek. Na e-shop si od nás můžete nechat například zadávat zboží, navrhovat bannery a newslettery.
Grafické práce
dohodou od 300 Kč/h
Vytvoříme Vám webdesign, loga, bannery, newslettery, letáky, plakáty, polepy na auta, vizitky, virtuální prohlídky a další. Zajistíme Vám i následný tisk, pokud si budete přát.

Webové stránky


Pro Vaše úspěšné podnikání Vám vytvoříme vlastní webovou prezentaci. Tvoříme stránky od jednoduchých (pro malé živnostníky, jednotlivce) až po složité (pro velké firmy, složité funkce na webu). Nejdříve zhodnotíme konkurenci ve Vašem oboru, poté Vám navrhneme moderní design a stránky uvedeme do provozu.

Firemní webové stránky jsou postaveny na našem vlastním a velmi osvědčeném redakčním systému, proto je vždy lehké je rozšířit o jakoukoliv funkci a tak je spravovat. Umíme naprogramovat prakticky vše, co byste pro Vaši prezentaci ve světě internetu mohli potřebovat.


Stránky s administrací

Mají vždy vlastní administraci – můžete si je tedy spravovat sami nezávisle na nás. Jsou vhodné pro firmy, či jednotlivce, ať se jedná o jakýkoliv obsah webu.
 Stránky bez administrace

Jsou stránky programované napevno (tzn., že nemůžete vytvářet vlastní články, fotogalerii apod.) Jedná se většinou o jednostránkový, ale i vícestránkový web pro Vaši prezentaci a tím také můžeme garantovat nízkou cenu.
 
Pokud potřebujete složité, nebo nestandardní funkce, pokusíme se Vám vyhovět. Stránky vytvoříme v klasickém rozložení či responzivní (tzn., že stránky se velikostí do šířky i výšky optimálně přizpůsobí Vašemu zařízení - monitoru, tabletu, mobilnímu telefonu). Pokud máte představu, jak by Vaše stránky měly vypadat a co by na nich mělo být, zašlete nám své podklady. Pokud ovšem tápete, jsme schopni Vám poradit a stránky i s obsahem navrhnout. U všech stránek vždy navrhujeme originální design. V pohodlí naší kanceláře se Vás zeptáme na Vaše podnikání a navrhneme optimální řešení.

 


 

Na svých stránkách můžete mít například blog, fotogalerii, soubory ke stažení, neomezený počet stránek, virtuální 360° prohlídky, vkládání a editace článků, vkládání videí, katalog výrobků, booking (rezervační kalendář), diskuzní fórum, aukce, pokladní a skladový systém propojený s účetním programem, stravenky, jídelní lístek – online objednávání obědů, měnící se bannery atd. Součástí vytvořených stránek je i základní SEO optimalizace.

 Hosting a doména:

 

Domény
CZ, EU, SK, COM, BIZ, INFO, NAME, NET a ORG

Cena za hosting i doménu
1200 Kč/ Rok (bez DPH)

Pro objednání domény klikněte na obrázek vlevo.
Více informací o hostingu se dozvíte ZDE.

 

Další informace naleznete v záložce SLUŽBY, reference na vytvořené weby, či navrženou grafiku pak v záložce REFERENCEProhlédněte si další
naše reference

Reference
Roxit s.r.o.
Chata Bobrovka
www.chatabobrovka.cz/
PřestanovSeifertova 4, 403 31 Ústí nad Labem - Neštěmice
Facebook Google+ Twitter Pinterest
Home      |      Reference      |      Služby      |      PolarisRS      |      Kontakty
OTEVÍRACÍ DOBA
PO  9:00 - 12:00  13:00 - 17:00  |  ÚT  9:00 - 12:00  13:00 - 16:00  |  ST  9:00 - 12:00  13:00 - 17:00  |  ČT  9:00 - 12:00  13:00 - 16:00  |    9:00 - 12:00
Copyright © 2015 | Lagarto.cz