RESPONZIVNÍ
E-SHOPY, ON-LINE OBCHODY

On-line obchody od jednoho druhu až po tisíce položek

Pomůžeme Vám rozjet Váš vysněný obchod

Naše responzivní e-shopy může využít nejen začátečník v oboru, ale i velké firmy, které potřebují nový, vzhledově a funkčně zajímavý e-shop. Nevadí nám, jestli budete prodávat jednu položku, nebo jich budou tisíce. Každý náš e-shop nabízí moderní vzhled, responzivitu, základní a pokročilé SEO optimalizace a vlastní správu celého obsahu obchodu.

   •   Administrace je pro uživatele příjemná a jednoduchá, takže ji zvládne obsluhovat i naprostý laik. E-shop si můžete pořídit se základními funkcemi a klidně je i později nechat vylepšit, nebo si vyberte rovnou nadupaný e-shop se vším všudy. Záleží jen na Vás.

   •   E-shopům nabízíme nejen stálou podporu a spolupráci, ale také možnost grafických prací, jako jsou bannery a newslettery, psaní článků, přidávání zboží, atd. 

   •   E-shopy jsme také schopni rozšířit o funkce, které se běžně používají jinde a také o ty, které se běžně nepoužívají. Jedná se zejména o různá napojení na dodavatele, různé XML feedy, propojení se skladovými systémy, propojení s ostatními pobočkami, propojení s různými dopravci a další. Veškeré propojení, které momentálně nabízíme, naleznete ZDE.

   •   Jsme také schopni se postarat o Váš e-shop, který nemáte od nás. Pokud struktura e-shopu dovolí, můžeme Vám programově e-shop upravit, či napojit na dodavatele, skladové programy, atd., nebo jej můžeme spravovat jen graficky a textově, tedy obsahově.

   •   Nepoužíváme žádné šablony, e-shop je postaven na našem léty prověřeném administračním prostředí, které neustále zlepšujeme a modernizujeme. Je sestaven z modulů, není tedy problém jakoukoliv funkci přidat, či odebrat. Jsme schopni naprogramovat tak i funkce, které běžné opensource šablony nezvládnou, či jsou zbytečně složité a nefunkční. Administraci lze kombinovat s dalšími aplikacemi.

Více info o doplňcích do webů >

Sladké mámení

Vždy se staráme o naše projekty

Naše projekty jsou pro nás důležité i po jejich předání zákazníkovi

Chicshop
Lagarto
Adresa

Sídlo:   Ústí nad Labem
Působíme:   celá ČR

Kontakt

E-mail:   studio@lagarto.cz         Telefon:    +420 731 173 579                              +420 608 706 550