ON-LINE GRAFICKÉ NÁVRHY

Grafické návrhy bannerů, newsletterů pro weby i e-shopy

Vytvoříme grafiku pro on-line prostředí

Grafické návrhy vytvoříme pro jakýkoliv obor. Navrhneme nejen grafický návrh webových stránek a e-shopů, ale také se postaráme o jejich správu v podobě grafických návrhů reklam.

   •   Bannery
Navrhneme bannery pro weby i e-shopy s jakýmkoliv zaměřením a v jakýchkoliv rozměrech. Nezáleží an tom, jestli stránky či e-shop je od nás.

   •   Newslettery
Naše e-shopy i weby umí také rozesílat newslettery, které Vám vytoříme na míru. Můžeme také graficky navrhnout newslettery pro jakýkoliv jiný e-shop.

   •   Správa sociálních sítí
Nevíte si rady s propagací na sociálních sítích? Potřebujete vytvořit bannery a propagovat reklamu Vaší firmy? Vše vyřešíme za Vás. Navrhneme kompletní reklamu Vaší firmy na sociálních sítích jako je Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest a další. Toto řešení je velmi výhodné, například vlastníte-li e-shop a chcete pořádat různé akce a slevy na Vaše zboží. Jednoduše nám zadáte informace týkající se akce a my Vám vytvoříme grafické bannery, které si sami, nebo s naší pomocí, vložíte na svůj profil. 

Je jen na Vás, jestli si necháte svůj profil spravovat od nás, nebo si jej chcete spravovat sami. Samozřejmě Vám vyrobíme všechny grafické podklady pro akce, to znamená, že i bannery na Váš e-shop, newsletter a další, které budete potřebovat. 

   •   Pokud nemáte vlastní logo,
nechte to na nás. Logo je možné pak použít nejen pro on-line grafiku, ale také tisk.

   •   On-line katalogy
Můžeme pro Vás vytvořit vlastní on-line katalog, který budete posílat svým zákazníkům, nebo kteří si jej budou moci prohlídnout v počítači. Katalog bude dle dohody možné také nechat vytisknout.

Vždy se staráme o naše projekty

Naše projekty jsou pro nás důležité i po jejich předání zákazníkovi.

Newslettery

Informujte své zákazníky o novinkách a akcích.

Lagarto
Adresa

Sídlo:   Ústí nad Labem
Působíme:   celá ČR

Kontakt

E-mail:   studio@lagarto.cz         Telefon:    +420 731 173 579                              +420 608 706 550