KOMPLETNÍ ŘEŠENÍ VAŠEHO ON-LINE PODNIKÁNÍ

Vyberte si

W

Webové stránky a e-shopy

Zajistíme kompletní návrh a vytvoření responzivních webových stránek a e-shopů. Od grafického návrhu přes programování až po naplnění obsahem.
Více >

G

Grafika (tisková a on-line)

Navrhneme on-line grafiku jako jsou bannery, newslettery a také tiskovou jako letáky, katalogy, vizitky a další tisková data. 
Více >

S

Správa (obsahu i programátorská)

Pokud nevíte, jaký mají mít Vaše stránky, můžete si od nás nechat poradit, či rovnou vše nechat vytvořit. Od obrázků po text. 
Více >

O

Ostatní doplňky

Do webových stránek, nebo e-shopu jsme schopni dodat například blogy, fóra, rezervační systémy, e-shopy pak propojíme se skladovými či účetními programy, atd. 
Více >

OD NÁVRHU
PO REALIZACI

Jak spolupráce s námi probíhá

Neváhejte se zeptat na podrobnosti nebo cokoliv, čemu nerozumíte.

Svým klientům jsme schopni nabídnout kompletní řešení celého bussinesu ve formě webových stránek, portálů, e-shopů, blogů, diskuzních fór a to i s jejich následnou správou. Naše stránky jsou plně responzivní (automaticky se přizpůsobí každému monitoru, mobilnímu telefonu a tabletu) a responzivní je i administrační prostředí (u webů a e-shopů s vlastní správou obsahu).

Umíme vytvořit jednoduché i složité webové prezentace firem jak pro jednotlivce, tak pro malé, ale i velké firmy. Kde si můžete přát například rezervační systémy u hotelů, kalkulačky u stavebních firem a mnoho dalšího.

E-shopy u nás najdete pro malé podniky se základními funkcemi, až po nabídku velkým firmám s různým napojením na dodavatele, skladové a účetní programy. U všech webů nabízíme následnou spolupráci ve formě údržby, rozšíření, úprav a správ obsahu.

Z grafických prací pak nabízíme základní správu webů i e-shopů jako jsou bannery, newslettery, reklamní okna, atd. U návrhu grafiky pro tisk pak zajistíme letáky, vizitky, loga, billboardy, katalogy a další.

Naše sídlo je v Ústí nad Labem, kde se s námi můžete sejít, ale působíme po celé republice a tak není problém se domluvit pomocí mailů a telefonů. U složitějších projektů je možné si domluvit schůzku i mimo naše město.

Vše tvoříme s láskou a na míru zákazníka.

Návrh

Před začátkem spolupráce nám vysvětlíte svou představu, kterou my zrealizujeme a dáme Vám ji ke schválení.

Vytvoření

Po schválení grafického návrhu, či webu přichází programování a administrační prostředí.


Předání

Po vyzkoušení celého projektu a naplnění obsahem Vám Váš nový web přesuneme na Váš hosting.


Lagarto
Adresa

Sídlo:   Ústí nad Labem
Působíme:   celá ČR

Kontakt

E-mail:   studio@lagarto.cz         Telefon:    +420 731 173 579                              +420 608 706 550