HOSTING A DOMÉNA

Postaráme se o umístění Vašeho webu

Ve spolupráci s námi Vám zajistíme umístění Vašeho webu či e-shopu u našich partnerských poskytovatelů hostingu. Pokud máte svůj vlastní hosting a doménu, dáte nám pouze přístupy.

C4 - český webhosting
Naším dlouholetým partnerem pro umisťovaní webů je Český webhosting. Nabízí domény cz, com, sk, eu, biz, info, name, net a org a to za cenu cca 1 500 Kč/rok. Vyberete si tedy název domény a její koncovku (www.nazevdomeny.cz) a i s hostingem platíte jednou ročně. Na doméně je možné vytořit i jakékoliv množtví e-mailových schránek.
Více o hostingu na jeho stránkách >


Wedos
Levnější variantu poskytuje Wedos, který také používáme pro naše weby. Nabízí domény cz, com, sk, pl, eu, biz, info, name, net a org a to za cenu od 144 Kč/rok (cena je dle domény, cz doména stojí 176 Kč/rok). Vyberete si tedy název domény a její koncovku (www.nazevdomeny.cz) a platíte jednou ročně. Hosting zde vychází na 624 Kč/rok. Hosting a doména se platí zvlášť. Na doméně je možné vytořit i jakékoliv množtví e-mailových schránek. 
Více o hostingu na jeho stránkách >


Vlastní hosting a doména
Pokud nechcete využít některého z našich partnerů, můžete samozřejmě použít Váš stávající hosting i doménu, nebo si vytvořit vlastní u jiného poskytovatele. Zde je lepší to s námi předem konzultovat.

Lagarto
Adresa

Sídlo:   Ústí nad Labem
Působíme:   celá ČR

Kontakt

E-mail:   studio@lagarto.cz         Telefon:    +420 731 173 579                              +420 608 706 550