RESPONZIVNÍ
WEBOVÉ STRÁNKY

Firemní stránky pro jednotlivce
i korporace

Firemní stránky od jednoduchých malých webů po velké a složité

Potřebujete prezentovat Vaši firmu? Vkládat články, obrázky, soubory ke stažení? Nebo Vám stačí jen kontakt a popis toho, co děláte?

Vytvoříme moderní responzivní webové stránky a to jak s administrací, tak bez administrace. Nezáleží nám na tom, jestli jste drobní podnikatelé, nebo velké firmy. Ke všem přistupujeme stejně a s péčí se o ně staráme.

Jaký je rozdíl mezi webovkami s administrací a variantou bez? 

Pokud si nejste jisti, jestli jsou pro Vás vhodné stránky s administrací, nebo bez ní, stačí nám povyprávět o Vašem podnikání, čím se zabýváte a my Vám navrhneme to nejlepší řešení. 

Stránky s administrací můžete plně spravovat Vy sami, Vaše děti, Vaši zaměstnanci, klidně i Vaše babička. Můžete přidávat obrázky/fotky, data ke stažení, články, přepisovat kontakty, upravovat služby, upravovat přístupy, prostě na co si jen vzpomenete. 

Stránky bez administrace jsou vhodné pro menší podnikatele, prostě pro ty, kteří nepotřebují vkládat žádné další články, obrázky, ani data. Takové stránky na první pohled nepoznáte. Jakoukoliv změnu Vám provedeme my. Vy nám dodáte například změnu adresy a my ji opravíme. Takové stránky mají velikou výhodu. Jsou podstatně levnější (díky absenci administrace) a hlavně se o ně nemusíte vůbec starat. 

   •   Ke všem stránkám nastavujeme základní SEO optimalizaci

   •   Nemáte nikoho, kdo by se Vám o stránky staral? Nechte si je spravovat od násK veškerým webovým stránkám i e-shopům také     nabízíme nejen správu obsahu, ale také úpravy již hotových stránek. 

   •   Potřebujete jiné specifické funkce, než mají klasické webové stránky? Webové stránky jsme také schopni rozšířit o různé doplňky a funkce, které šablony standardně nenabízí. Můžete si tak poskládat stránky, rozšiřovat je či upravovat funkce i v budoucnu. 


Můžeme Vám naprogramovat prakticky cokoliv, co lze technicky provést. Pro představu, co vše můžete mít na svých stránkách: moduly pro hotely (booking), školy, aukční servery, fóra, rezervace hotelů, přihlášení zákazníků s možností stažení dokumentů, pro školy a firmy například správu stravenek pro jídla, blog, fotogalerii, soubory ke stažení, neomezený počet stránek, virtuální 360° prohlídky, vkládání a editace článků, vkládání videí, katalog výrobků, diskuzní fórum, pokladní a skladový systém propojený s účetním programem, stravenky, jídelní lístek – online objednávání obědů, měnící se bannery atd.

Více info o doplňcích do webů >

Doučíme to
Výživa v praxi

Vždy se staráme o naše projekty

Naše projekty jsou pro nás důležité i po jejich předání zákazníkovi.

Epes rares pilates
Lagarto
Adresa

Sídlo:   Ústí nad Labem
Působíme:   celá ČR

Kontakt

E-mail:   studio@lagarto.cz         Telefon:    +420 731 173 579                              +420 608 706 550